Személyi-asszisztens/titkárnő

pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok amiket elvárunk

  • Az ügyvezető igazgató munkájának hatékony és teljes körű támogatása.
  • Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése.
  • Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása.
  • Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, nyomon követése.
  • Munkatársakkal való kapcsolattartás.

Betöltendő pozíció elvárásai

  • Középfokú állami iskolai végzettség
  • magas szintű számítógép-kezelői ismeretek, gyors- és gépírói tudás és gyakorlat

Tulajdonságok

  • precizitás, önállóság
  • eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó képesség
  • dinamizmus, határozottság, kreativitás
  • kiváló szervezőkészség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, konfliktus-kezelési képesség

Amit biztosan nyújtunk

  • Felelősségteljes, érdekes feladatok
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Elvárásokkal arányos juttatás

Előny

  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • Nyelvtudás (német)

Munkavégzés helye:

Debrecen

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az allas@tvpkft.hu email címre várjuk!

Elérhetőségeink